EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1100x1000mm, L/P variant, Brick sklo EL1138EL3438EL3438
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1100x1000mm, L/P variant, Brick sklo EL1138EL3438EL3438
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL1138EL3438EL3438 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY LINE |
| Rozmer | 110x100 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 430 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 97.5000 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913905520 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 110 x 100 cm, priehľadný, biely - 834L-110L-100P-20-00
expedícia do 10 dní597,82 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-11MR-B
expedícia do 8 dní761,31 €
Pri platbe vopred iba 703,00 €


