EASY obdĺžnikový sprchovací kút 1300x700mm, číre sklo L/P varianta
EASY obdĺžnikový sprchovací kút 1300x700mm, číre sklo L/P varianta
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-EL13153115 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 130x70 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 530 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 61.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913901843 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový radiátor Mexen Bolt 1200 x 400 mm, 279 W, antracit - W126-1200-400-00-66
expedícia do 10 dní123,78 €
446,91 €
Pri platbe vopred iba 423,00 €


