EASY ručná sprcha, priemer 80mm, ABS/čierna GYHS10004
EASY ručná sprcha, priemer 80mm, ABS/čierna GYHS10004
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-GYHS10004 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Průměr | 80 mm |
| Výška | 192 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341090664 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NOPEL plastová sprchová hadica, hladká, 150cm, čierna 11079
expedícia do 8 dní5,30 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Diego 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Elia, biela - 6512-20-670101-50
expedícia do 10 dní198,46 €
Mexen Diego 1-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Carla, čierna/strieborná metalíza - 6512-73-670700-50
expedícia do 10 dní237,12 €
Mexen Diego 1miskový granitový drez 488 x 480 mm, čierna / zlatá metalíza, čierny sifón - 6512481000-75-B
expedícia do 10 dní153,20 €

