EBRO hydromasážna vaňa, 170x75x39cm, Active Hydro, chróm 56938
EBRO hydromasážna vaňa, 170x75x39cm, Active Hydro, chróm 56938
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-26711.1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x75x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 175.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 57.9200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055051 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Next s jedným krídlom 60 x 150 cm, čierny rám, kartáčovaná meď - 895-060-000-00-70-65
expedícia do 10 dní116,43 €
Mexen Felix vaňová zástena jednokrídlová 70 x 140 cm, transparentná, chróm 890-070-001-01-00
expedícia do 10 dní113,16 €

