EBRO hydromasážna vaňa, 170x75x39cm, Attraction Hydro-Air, chróm 56941
EBRO hydromasážna vaňa, 170x75x39cm, Attraction Hydro-Air, chróm 56941
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-26711.4010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x75x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 175.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 54.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055082 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar 160 cm, grafit, ružové zlato - 871-160-000-41-60
expedícia do 10 dní391,68 €
MEXEN OMEGA sprchové dvere 160x190 cm 8 mm chróm-číre 825-160-000-01-00
expedícia do 10 dní292,52 €
Sprchové dvere Mexen Lunar L s ľavými pántami 160 cm, priehľadné, strieborná - 834SL-160-050-95-00-L
expedícia do 10 dní480,02 €

