EBRO hydromasážna vaňa, 170x75x39cm, Highline Hydro-Air, chróm 56943
EBRO hydromasážna vaňa, 170x75x39cm, Highline Hydro-Air, chróm 56943
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-26711.6010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 170x75x39 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 175.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 54.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055105 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
2 219,78 €
Pri platbe vopred iba 2 108,00 €
1 702,90 €
Pri platbe vopred iba 1 617,00 €
1 921,46 €
Pri platbe vopred iba 1 824,00 €

