EBRO SLIM obdĺžniková vaňa 170x75x39cm, biela 26711S
EBRO SLIM obdĺžniková vaňa 170x75x39cm, biela 26711S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-26711S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 170x75x39 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 175.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 24.9150 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729056850 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Vaňová súprava, bovden, dĺžka 600mm, zátka 72mm, biela 71850.10
expedícia do 8 dní60,11 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €


