ECOLORED zásobník na papierové vreckovky, 27x13x7cm, ABS, Soft Touch, čierna mat
ECOLORED zásobník na papierové vreckovky, 27x13x7cm, ABS, Soft Touch, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: MARPLAST |
| Kód: | Kód: UBC-A68700VB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 270x130x70 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Lepení, Vrtání, Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090117947 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
61,42 €
ECOLORED zásobník na papierové uteráky v rolke, Autocut, 32x40, 5x22, 4cm, ABS, Soft Touch, čierna mat
expedícia do 8 dní201,57 €
ECOLORED zásobník hygienických sáčkov, 13,5 x9, 5x3, 2cm, ABS, Soft Touch, čierna mat
expedícia do 8 dní17,31 €

