EGEON vykurovacie teleso 595x1742 mm, 1057 W, bronz EG617BR
EGEON vykurovacie teleso 595x1742 mm, 1057 W, bronz EG617BR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EG617BR |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | EGEON |
| Rozmer | 595x1742 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 1742 mm |
| Objem | 10.00 l |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 900 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 500 mm |
| Výkon | 1057 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 22.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862014 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 800 W, chróm MOA-C-800
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Ares kúpeľňový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66
expedícia do 10 dní155,88 €
344,40 €
Pri platbe vopred iba 326,00 €

