EGEON vykurovacie teleso 595x818 mm, 486 W, bronz EG609BR
EGEON vykurovacie teleso 595x818 mm, 486 W, bronz EG609BR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EG609BR |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | EGEON |
| Rozmer | 595x818 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 818 mm |
| Objem | 4.50 l |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 500 mm |
| Výkon | 486 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 10.4150 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861994 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO DOS vykurovacie teleso 500x1100 mm, biela mat IR432T
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
METRO vykurovacie teleso 500x1200mm, chróm 0411-01
expedícia do 8 dní341,19 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €
TABELLA vykurovacie teleso 490/1190, antracit mat MI1147
expedícia do 8 dní437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €

