EGEUS vykurovacie teleso 595x1154mm, 669 W, bronz (FXB-612BR) GG612BR
EGEUS vykurovacie teleso 595x1154mm, 669 W, bronz (FXB-612BR) GG612BR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GG612BR |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | EGEUS |
| Rozmer | 595x1154 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 1154 mm |
| Objem | 6.40 l |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 669 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Vest. pripojenie a termostat |
| Hmotnosť / ks | 16.0900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862144 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DENALI vykurovacie teleso 550x904mm, 292 W, strieborná štrukturálna (B-609SS) DN609SS
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
DORLION vykurovacie teleso 500x900 mm, biela 1130-50
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
METRO vykurovacie teleso 450x890 mm, biela IR400T
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €


