ELCOR elektrický sušiak uterákov 480x520x50mm, 85W, čierna mat EB530
ELCOR elektrický sušiak uterákov 480x520x50mm, 85W, čierna mat EB530
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EB530 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ELCOR |
| Rozmer | 480x520x50 mm |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 63.00 W |
| Hmotnosť / ks | 7.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913897375 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ELIAS elektrický sušiak uterákov 490x730x110mm, 105W, čierna mat EB550
expedícia do 8 dní241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
ELIAS elektrický sušiak uterákov 490x730x110mm, 105W, biela mat EB540
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
SLICE sušiak osušky, 520x790mm, čierna mat SN883
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €


