ELEA sprchová vanička liaty mramor, 140x80cm, biela PEL14080 55327
ELEA sprchová vanička liaty mramor, 140x80cm, biela PEL14080 55327
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PEL14080 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | ELEA |
| Rozměr | 140x80x3,5 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 35 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnost / ks | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972201 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 135 x 75 cm, priehľadný, zlatý - 819-135-075-50-00
expedícia do 10 dní376,94 €
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 135 x 75 cm, priehľadný, zlatý - 8151-135-075-50-00
expedícia do 10 dní368,12 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 135 x 75 cm, priehľadný, chróm - 819-135-075-01-00
expedícia do 10 dní362,23 €


