ELEA sprchová vanička liaty mramor, 170x80cm, biela PEL17080 55333
ELEA sprchová vanička liaty mramor, 170x80cm, biela PEL17080 55333
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PEL17080 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | ELEA |
| Rozměr | 170x80x3,5 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 35 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnost / ks | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972263 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 115 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-115-110-50-00
expedícia do 10 dní527,14 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 115 x 110 cm, priehľadný, čierny - 8A4T-115-110-70-00
expedícia do 10 dní424,05 €


