Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 400 W LT90400K
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 400 W LT90400K
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT90400K |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LTK |
| Rozmer | 415 mm |
| Farba | Biela |
| Výkon | 400 W |
| Stupeň krytia | IP64 |
| Hmotnosť / ks | 1.6720 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877988 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
| Termostat | ne termostat |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Podobný tovar
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 400 W, chróm LT67444
expedícia do 8 dní108,65 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo skladací 70 x 90 cm, priehľadný, chróm - 816-070-090-01-00
expedícia do 10 dní365,16 €
Mexen Pretoria sklopná sprchová kabína 90 x 70 cm, priehľadná, čierna - 852-090-070-70-00
expedícia do 10 dní339,43 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 90 x 70 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-090-070-41-55
expedícia do 10 dní474,14 €

