Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 700 W LT90701K
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 700 W LT90701K
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT90701K |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LTK |
| Rozmer | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Výkon | 700 W |
| Stupeň krytia | IP64 |
| Hmotnosť / ks | 1.9120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878015 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
| Termostat | ne termostat |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 90 x 70 cm, priehľadný, zlatý - 8A6T-090-070-50-00-L
expedícia do 10 dní415,24 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 90 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8A2T-090-070-70-00
expedícia do 10 dní341,60 €

