Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 900 W LT90900K
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 900 W LT90900K
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT90900K |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LTK |
| Rozmer | 710 mm |
| Farba | Biela |
| Výkon | 900 W |
| Stupeň krytia | IP64 |
| Hmotnosť / ks | 2.1040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878022 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
| Termostat | ne termostat |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 1000 W LT91000K
expedícia do 8 dní49,18 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €

