ELMIS Elektrický sušiak uteráka 400x800 mm, 120W, hliník, biela mat EB420
ELMIS Elektrický sušiak uteráka 400x800 mm, 120W, hliník, biela mat EB420
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EB420 |
Dostupnosť:
skladom
- Súčasťou sušiaku sú 2 praktické madlá v matnom bielom prevedení na zavesenie uterákov.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ELMIS |
| Rozmer | 400x800x55 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Doskové |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 120.00 W |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 7.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887086 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 300 x 1300 mm, bočné pripojenie, 957 W, antracit W421-030-130-66
na objednávku132,40 €
491,40 €
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 700 mm, bočné pripojenie, 1157 W, antracit W422-060-070-66
expedícia do 10 dní129,00 €


