ELMIS elektrický sušiak uteráka 600x300mm, 90W, hliník, cierna mat EB630
ELMIS elektrický sušiak uteráka 600x300mm, 90W, hliník, cierna mat EB630
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EB630 |
- Súčasťou sušiaku je 1 praktické madlo v matnom čiernom prevedení na zavesenie uterákov.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ELMIS |
| Rozmer | 600x300x55 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 300 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Doskové |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 90.00 W |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 5.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887116 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
127,30 €
Mexen C22 doskový radiátor 500 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1567 W, čierny - W422-050-110-70
na objednávku170,31 €
Mexen C33 doskový radiátor 300 x 1400 mm, bočné pripojenie, 1868 W, biely - W433-030-140-00
expedícia do 10 dní167,48 €

