ELVIS elektrický sušiak uterákov, 457x342x55mm, 50W, biela EB480
ELVIS elektrický sušiak uterákov, 457x342x55mm, 50W, biela EB480
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-EB480 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ELVIS |
| Rozmer | 457x342x55 mm |
| Šírka | 457 mm |
| Výška | 342 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 50.00 W |
| Hmotnosť / ks | 2.9650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877209 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 100 x 80 cm, priehľadný, ružové zlato - 871-100-080-03-60
expedícia do 10 dní518,29 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 100 x 80 cm, priehľadný, biely - 8C2-100-080-20-00
expedícia do 10 dní412,27 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T ľavý výklopný 100 x 80 cm, priehľadný, chróm - 834T-100-080-01-00-L
expedícia do 10 dní500,62 €

