EMICO dvojumývadlo, Rockstone, 230x50cm, golier L, pravé, biela mat EM230-B2R-L
EMICO dvojumývadlo, Rockstone, 230x50cm, golier L, pravé, biela mat EM230-B2R-L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM230-B2R-L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 230x50 cm |
| Šířka | 2300 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 59.5300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886768 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x800, boč. príp., 1761 W, antracit W433F-060-080-66
na objednávku294,22 €
Mexen Flat CF33 radiátor 600x1300, bočné pripojenie, 2861 W, biely W433F-060-130-00
expedícia do 10 dní329,58 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x1300, boč. príp., 2861 W, čierne W433F-060-130-70
na objednávku458,58 €


