EMICO dvojumývadlo vpravo, 220x50 cm, golier R, Rockstone biela mat EM220-B2R-R

- Doprava zadarmo nad 400€
EMICO dvojumývadlo vpravo, 220x50 cm, golier R, Rockstone biela mat EM220-B2R-R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM220-B2R-R |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | EMICO |
| Rozmer | 220x50 cm |
| Šírka | 2200 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Nástenná-konzola |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Otvor pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Farba dosky podľa vzorkovníka, Rozmer na mieru |
| Hmotnosť | 57.5400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886744 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
280,27 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
PMH Elektrický sušiak Inga IN1SS-R 859x91 Priame napojenie vpravo Leštená nerez IN1SS-R
na objednávku288,28 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
PMH Elektrický sušiak Inga IN1SS-L 859x91 Priame napojenie vľavo Leštená nerez IN1SS-L
na objednávku288,28 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €

