EMICO umývadlo, Rockstone, 140x50cm, golier L, ľavé, biela mat EM140-B1L-L
EMICO umývadlo, Rockstone, 140x50cm, golier L, ľavé, biela mat EM140-B1L-L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM140-B1L-L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 140x50 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 37.6400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886522 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Lima sprchový kút, obdĺžnik, 110x80x190 cm, chróm ALU, sklo Point 6 mm, EC CK83412K
expedícia do 8 dní607,50 €
Pri platbe vopred iba 598,00 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 80 cm, grafit, chróm - 871-110-080-41-01
expedícia do 10 dní465,28 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1115RL3215
expedícia do 8 dní798,12 €
Pri platbe vopred iba 737,00 €


