EMICO umývadlo vpravo, 140x50 cm, golier R, Rockstone biela mat EM140-B1R-R

- Doprava zadarmo nad 400€
EMICO umývadlo vpravo, 140x50 cm, golier R, Rockstone biela mat EM140-B1R-R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM140-B1R-R |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | EMICO |
| Rozmer | 140x50 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Nástenná-konzola |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Otvor pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Farba dosky podľa vzorkovníka, Rozmer na mieru |
| Hmotnosť | 37.6400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886539 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, brúsený nerez AU401
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
DALMA keramické umývadlo 48x13x38 cm, hranaté, grigio MM513
expedícia do 8 dní164,73 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 100x46cm, biela
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €

