EMICO umývadlo vpravo, 170x50 cm, golier R, Rockstone biela mat EM170-B1R-R

- Doprava zadarmo nad 400€
EMICO umývadlo vpravo, 170x50 cm, golier R, Rockstone biela mat EM170-B1R-R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM170-B1R-R |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | EMICO |
| Rozmer | 170x50 cm |
| Šírka | 1700 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Nástenná-konzola |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Otvor pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Farba dosky podľa vzorkovníka, Rozmer na mieru |
| Hmotnosť | 43.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886614 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Mohlo by vás zaujímať
843,03 €
Pri platbe vopred iba 795,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
MINOR betónové umývadlo na dosku, ? 26cm, tmavo hnedá MR26015
expedícia do 8 dní169,00 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €

