ENIS kúpeľňový sálavý vykurovací panel 600W, IP44, 590x1200 mm, čierna mat RH600B
ENIS kúpeľňový sálavý vykurovací panel 600W, IP44, 590x1200 mm, čierna mat RH600B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RH600B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 590x1200 mm |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Doskové |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 600.00 W |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Hmotnosť / ks | 13.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913926815 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
Doporučujeme přikoupit
Dotykový digitálny termostat pre reguláciu vykurovacích rohoží 124091
expedícia do 8 dní129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L sprchovací kút s posuvnou rukoväťou 110 x 90 cm, grafit, chróm - 871-110-090-43-01
expedícia do 10 dní509,47 €
Mexen Mist T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 90 cm, čierny rám, čierna - 8A4T-110-090-70-70-L
expedícia do 10 dní424,05 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 90 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A2T-090-110-65-00
expedícia do 10 dní403,46 €


