ERIKA sprchová vanička z liateho mramoru, štvrťkruh 90x90cm, R550, biela 25189
ERIKA sprchová vanička z liateho mramoru, štvrťkruh 90x90cm, R550, biela 25189
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GC559 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozměr | 90x90x3 mm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvrtkruhové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Rádius | R550 |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnost / ks | 40.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 5903163203804 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GELCO vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, nízky,krytka leštená nerez PB90EXN
expedícia do 8 dní24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
226,31 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €
263,97 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
417,93 €
Pri platbe vopred iba 390,00 €

