ERUPTA zrkadlo s poličkou a LED osvetlením 100x95x12cm, čierna mat ERU320
ERUPTA zrkadlo s poličkou a LED osvetlením 100x95x12cm, čierna mat ERU320
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ERU320 |
ERUPTA zrkadlo s rámom
- oceľový rám v čiernej matnej farbe
- polička z vodeodolného kompozitu 1000x12x100 mm, čierna mat
- zrkadlo 100x80 cm
- LED osvetlenie 500 mm, čierna mat
- farba svetla: 5700 K
- svetelný tok: 568 lm
- výkon: 8 W
- napájanie: 230 V
- životnosť: 36.000 hodín
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ERUPTA |
| Rozmer | 100x95x12 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 950 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením |
| Typ osvetlenia | LED |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 8.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 568 lm |
| Výbava | Osvetlenie |
| Hmotnosť | 16.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882357 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
RIWA galerka s LED osvetlením, 81x70x17cm, dub alabama RIW080-0022
expedícia do 8 dní408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
GRETA galerka s LED osvetlením, 81x70x14cm, biela mat GR080-0031
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €


