ERUPTA zrkadlo s poličkou a LED osvetlením 60x95x12cm, čierna mat ERU310
ERUPTA zrkadlo s poličkou a LED osvetlením 60x95x12cm, čierna mat ERU310
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ERU310 |
- Oceľový rám v čiernej matnej farbe
- Polička z vodeodolného kompozitu 600x12x100 mm, čierna mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ERUPTA |
| Rozmer | 60x95x12 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 950 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením, Zrkadlá s policou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Životnosť (LED) | 36000 hodin |
| Výbava | Osvetlenie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 9.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882234 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
DURANGO zrkadlo s LED osvetlením 600x800mm, senzor DG060
expedícia do 8 dní268,26 €
Pri platbe vopred iba 254,00 €
561,78 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €
RIWA galerka s LED osvetlením, 50x70x17cm, borovica rustik RIW050-0016
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €


