ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-06
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1300 mm ES1013-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1013-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967597 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-08
expedícia do 8 dní446,99 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1300 mm ES1213-04
expedícia do 8 dní392,67 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1300 mm ES1113-03
expedícia do 8 dní369,36 €
Pri platbe vopred iba 342,00 €


