ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1000 mm ES1210-06
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1000 mm ES1210-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1210-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968068 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm ES1110-08
expedícia do 8 dní385,01 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1000 mm ES1110-03
expedícia do 8 dní303,79 €
Pri platbe vopred iba 281,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-01
expedícia do 8 dní304,94 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €


