ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1200 mm ES1212-06
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1200 mm ES1212-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1212-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 66.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968082 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 900 W, čierny - W112-1600-318-2600-70
expedícia do 10 dní270,12 €
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, biely - W104-1500-400-2600-20
expedícia do 10 dní177,24 €
PMH Elektrický sušiak Mona MO1SS-L 331x1533 Priame napojenie vľavo Leštená nerez MO1SS-L
expedícia do 8 dní497,24 €
Pri platbe vopred iba 471,00 €


