ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1300 mm ES1213-06
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1300 mm ES1213-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1213-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968099 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
0,92 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
S-LINE SL287 drezová stojanková batéria kratšie ramienko
expedícia do 4 dní44,80 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
RAV Batéria umývadlová stojanková s otočným ústím 150 mm SA015.5
expedícia do 4 dní27,74 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Novaservis Umývadlová drezová batéria Metalia 57 chróm 57096,0
expedícia do 8 dní85,35 €
Pri platbe vopred iba 78,00 €


