ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-06
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1112-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 66.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968020 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1300, spod. príp., 591 W, antracit W611F-030-130-66
na objednávku212,17 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x400, spod. príp., 182 W, čierny W611F-030-040-70
na objednávku121,93 €
Mexen Flat CVF11 radiátor 300x1400, spod. príp., 637 W, biely W611F-030-140-00
expedícia do 10 dní167,19 €


