ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-06
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1115-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968051 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-04
expedícia do 8 dní378,10 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1462mm, dymové matné sklo AXC150SM
expedícia do 8 dní480,68 €
Pri platbe vopred iba 444,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-05
expedícia do 8 dní483,38 €
Pri platbe vopred iba 448,00 €


