ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-06
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1315-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968174 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-07
expedícia do 8 dní483,38 €
Pri platbe vopred iba 448,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-07
expedícia do 8 dní460,89 €
Pri platbe vopred iba 426,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1500 mm ES1315-08
expedícia do 8 dní512,50 €
Pri platbe vopred iba 475,00 €


