ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-02
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1480-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999420 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 300 mm ES1030-04
expedícia do 8 dní190,33 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-08
expedícia do 8 dní405,32 €
Pri platbe vopred iba 374,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, dymové matné sklo AXC90SM
expedícia do 8 dní355,65 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €


