ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-06
ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1411-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913999871 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, sklo Marron AXC100MR
expedícia do 8 dní359,12 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, sklo Flute AXC90FL
expedícia do 8 dní348,71 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, sklo Marron AXC140MR
expedícia do 8 dní442,48 €
Pri platbe vopred iba 409,00 €

