ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-06
ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-06
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1415-06 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913111426 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-02
expedícia do 8 dní244,50 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-07
expedícia do 8 dní356,69 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-04
expedícia do 8 dní287,57 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €

