ESCA BLACK MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1411-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 58.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999833 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, matné sklo AXC140MT
expedícia do 8 dní442,48 €
Pri platbe vopred iba 409,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, dymové matné sklo AXC100SM
expedícia do 8 dní376,49 €
Pri platbe vopred iba 348,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-05
expedícia do 8 dní419,21 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €


