ESCA BLACK MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1300 mm ES1413-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1413-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 71.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999994 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-04
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-02
expedícia do 8 dní265,35 €
Pri platbe vopred iba 245,00 €
211,17 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €

