ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm ES1290-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm ES1290-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1290-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966378 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 900 mm ES1190-02
expedícia do 8 dní281,94 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
MODULAR SHOWER jednodielna zástena pevná na stenu, s otvormi na držiak uterákov, 900 MS1-90-D
expedícia do 8 dní287,39 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 ES1290-01
expedícia do 8 dní279,75 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €


