ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1400 mm ES1114-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1400 mm ES1114-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1114-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1400 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965333 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 1400 mm, bočné pripojenie, 1795 W, biely - W421-060-140-00
expedícia do 10 dní146,54 €


