ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm ES1170-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm ES1170-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1170-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 32.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965357 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 700 mm ES1470-02
expedícia do 8 dní244,50 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Marron AXC70MR
expedícia do 8 dní296,61 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm ES1170-03
expedícia do 8 dní238,23 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €


