ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1100 mm ES1011-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1100 mm ES1011-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1011-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964930 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, matné sklo AXC110MT
expedícia do 8 dní379,96 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-04
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-08
expedícia do 8 dní406,87 €
Pri platbe vopred iba 377,00 €


