ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 600 mm ES1060-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 600 mm ES1060-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1060-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 23.3000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913112270 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
46,99 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Avento Frame AVF1A 500x790 Antracit AVF1A
expedícia do 7 dní442,80 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
PMH Kúpeľňový radiátor Avento AV1W 500x790 Biela AV1W
na objednávku307,50 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €
Kúpeľňový radiátor Mexen Hades 800 x 400 mm, 320 W, čierny - W104-0800-400-00-70
expedícia do 10 dní81,10 €

