ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 800 mm ES1080-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 800 mm ES1080-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1080-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965012 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 800 ES1280-01
expedícia do 8 dní257,89 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
MODULAR SHOWER BLACK jednodielna zástena pevná na inštaláciu na stenu, 800 mm MS1-80B
expedícia do 8 dní323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, matné sklo AXC80MT
expedícia do 8 dní317,45 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €


