ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1400 mm ES1314-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1400 mm ES1314-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1314-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1400 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966422 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1400 mm ES1014-04
expedícia do 8 dní359,89 €
Pri platbe vopred iba 333,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Marron, 1400 mm ES1514-07
expedícia do 8 dní443,30 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, sklo Marron AXC140MR
expedícia do 8 dní442,48 €
Pri platbe vopred iba 409,00 €


