ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1000 mm ES1510-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1000 mm ES1510-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1510-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966477 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, sklo Marron AXC100MR
expedícia do 8 dní359,12 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1000 mm ES1310-07
expedícia do 8 dní370,45 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Flute, 1000 ES1310-01
expedícia do 8 dní316,17 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €


