ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1500 mm ES1515-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 1500 mm ES1515-02
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1515-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Výška | 2100 mm |
| Hloubka | 1500 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966521 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF11 radiátor 500x1500, bočné pripojenie, 1024 W, biely W411F-050-150-00
expedícia do 10 dní190,11 €
Mexen Flat CF11 doskový radiátor 600 x 1300 mm, bočné pripojenie, 1018 W, biely - W411F-060-130-00
expedícia do 10 dní189,83 €
319,39 €


